1) 1000000*π = 2) 694219*56-2579+1000=

+4
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 16:51
    0
    1) 1000000 * π ≈ 3141592.6536

    2) 694219 * 56 - 2579 + 1000

    694219 * 56 = 38876264

    38876264 - 2579 = 38873685

    38873685 + 1000 = 38874685