Вычесли

93-80*8 1000-892

540:6*8 1000-302

60*8-310 70*8:2

+5
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 12:33
    0
    93-80*81000-892=1.052.108

    540:6*81000-302=7.289.698

    60*8-31070*8:2 = - 122.360