4 3/5: (1 2/3-3 1/5) + 1 3/8

+4
Ответы (1)
  1. 9 октября, 05:45
    0
    (23/5) (15 / (25-48)) + 11/8=-3+11/8 = (11-24) / 8=-13/8=-1 5/8