1,36:1,7+1,3-6,5*0,16=

+1
Ответы (2)
  1. 26 апреля, 22:57
    0
    1.36:1.7+1.3-6.5*0.16=0.8+1.3-1.04=3.14
  2. 27 апреля, 00:52
    0
    1,36:1.7+1.3-6.5*0.16=1.06