A) 3 3/4+2 4/7=

б) 2 4/9-1 5/6=

в) 7 11/15 - (3 9/20+1 1/30) =

+3
Ответы (1)
  1. 23 июля, 18:04
    0
    A) 3 3/4+2 4/7=3 21/28+2 16/28=5 37/28=6 11/28