7 х+5 додати4 х+6

1-3 х 3 х-1

+3
Ответы (1)
  1. 2 мая, 10:24
    0
    (7x+5) / (1-3x) + (4x+6) / (3x-1) = (7x+5) / (1-3x) _ (4x+6) / (1-3x) = (7x+5-4x-6) / (1-3x) =

    = (3x-1) / (1-3x) = - 1