0,9 * + 0,75 * - 1,15 * * = 3

+5
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 07:46
    0
    0,9 * + 0,75 * - 1,15*, * = 3

    0,9 * + 0,75 * - 1,15*=1,6 х-1,15 х=0,5 х=0,5*3=1,5