80-36:6•5=

52-24:6•8=

79+13-8•8=

32:8•9+18=

+4
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 16:16
    0
    80-36/6*5=80-30=50

    52-24/6*8=52-32=20

    79+13-8*8=79+13-64=92-64=28

    32/8*9+18=36+18=54