1. - (р-3 д) + (4 д-2 р)

2. (-х+5 у) - (-х-3 у)

+4
Ответы (1)
  1. 23 ноября, 11:48
    0
    1. = - р+3 д+4 д-2 р=

    7 д-3 р

    2. = - х+5 у+х+3 у=8 у