1) - 9,6:12

2) - 0,12: (-0,3)

3) - 0,35: (-0,07)

4) 636: (-012)

+1
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 22:17
    0
    1) - 9,6:12=-0,8

    2) - 0,12: (-0,3) = - 1,2: (-3) = 0,4

    3) - 0,35: (-0,07) = - 35: (-7) = 5

    4) 636: (-0,12) = 63600: (-12) = - 5300