15-8*3=

(24-6) / 2=

12/6*9=

7*10-8=

87-38=

18+26=

73+17=

93-40=

+1
Ответы (1)
  1. 13 января, 13:40
    0
    15-8*3=15-24=-9

    (24-6) / 2=18/2=9

    12/6*9=2*9=18

    7*10-8=62

    87-38=49

    18+26=44

    73+17=90

    93-40=53