50 - (48+12) : 10=

21:7+3•9=

5•7+5•3=

8•2+8•3=

+2
Ответы (1)
  1. 3 марта, 19:36
    0
    50 - (48+12) : 10=44

    21:7+3*9=3+27=30

    5*7+5*3=35+15=50

    8*2+8*3=16+24=40