Вкладник поклав до банку 10 000 грн. Пид 16% ричных. Скильки видсоткив грошей Матиме вкладник через два роки?

+2
Ответы (1)
  1. 22 января, 07:41
    0
    10 000 + 2*10 000*0,16 = 10 000 + 3 200 = 13 200 грн - будет мати вкладник через два роки

    13 200 / 10 000 * 100 = 132%

    А может и так ...

    10 000*1,16 = 11 600 грн. - писля першого року

    11 600*1,16 = 13 456 грн. - через два роки

    13 456 / 10 000 * 100 = 134,56%