5207*96+4571040:534 - (900*4000-3093518

+2
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 02:05
    +1
    1) 900*4000=3600000

    2) 3600000-3093518=506482

    3) 5207*96=499872

    4) 4571040/534=8560

    5) 499872+8560=508432

    6) 508432-506482=1950