X:1,2 - (8-3,62) * 1,5=5,43

+4
Ответы (1)
  1. 7 марта, 12:32
    0
    X:1,2 - (8-3,62) * 1,5=5,43

    х: 1,2-4,38*1,5=5,43

    х: 1,2-6,57=5,43

    х: 1,2=5,43+6,57

    х: 1,2=12

    х=12*1,2

    х=14,4