2+2 = () 4+3 = () 5+5 = () 7+9 = ()

+5
Ответы (2)
  1. 28 ноября, 05:49
    0
    2+2=4 4+3=7 5+5=10 7+9=16
  2. 28 ноября, 08:13
    0
    2+2=4

    4+3=7

    5+5=10

    7+9=16