6 3/5-2 7/15+8 3/4-1 1/60

+5
Ответы (1)
  1. 22 марта, 08:49
    0
    33/5-37/15+35/4-61-60

    33/5-37/15=62/15=4 2/15

    62/15+35/4=773/60=12 53/60

    773/60-61-60=178/15=11 13/15