84:0,35-4,64:5,8-60:48+2,9:0,58

+1
Ответы (1)
  1. 2 июля, 15:40
    0
    1) 84:0.35=240

    2) 4.64:5.8=0.8

    3) 60:48=1.25

    4) 29:0.58=50

    5) 240-0.8=239.2

    6) 239.2-1.25=237.95

    7) 237.95+50=287.95