сравните: 12% от 15 и 15% от 12 б) 8% от 44 и 44% от 8

+1
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 06:48
    0
    15 * 0,12 = 1,8

    12 * 0,15 = 1,8

    12% от 15 = 15% от 12

    44 * 0,08 = 3,52

    8 * 0,44 = 3,52

    8% от 44 = 44% от 8