80-32:8:2 = (80-32) : 8:2 = 80-32: (8:2) = 36+24:6*2=

+5
Ответы (1)
  1. 1 июля, 03:59
    0
    80-32:8:2=78

    (80-32) : 8:2=3 80-32: (8:2) = 72

    36+24:6*2=44