а) 0,2 (5x-2) = 0,3 (2x-1) - 0,9:

б) (5x-20) (3x+12) = 0:

в) 2x-1,8 (x - 3) = - 3,2.

+5
Ответы (2)
  1. 9 мая, 13:39
    0
    а) x-0.4=0.6x-0.3-0.9 x-0.6x=-0.3-0.9+0.4 0.4x=-0.8 x=-2

    б) 15x^2 (в квадрате) + 60x-60x-240=0 15x^2-240=0 15x^2=240 x=+-4

    в) 2x-1.8x+5.4=-3.2 2x-1.8x=-3.2-5.4 0.2x=-8.6 x=-43
  2. 9 мая, 16:20
    0
    а) 0,2 (5x-2) = 0,3 (2x-1) - 0,9

    x - 0,4 = 0,6x - 0,3 - 0,9

    x - 0,6x = - 1,2 + 0,4

    0,4x = - 0,8

    x = - 0,8 : 0,4

    x = - 2

    Ответ. х = - 2.

    б) (5x-20) (3x+12) = 0

    15 х²+60 х-60 х-240=0

    15 х²-240=0

    15 х² = 240

    х² = 16

    х = ±4

    Ответ. х = ±4.

    в) 2x-1,8 (x - 3) = - 3,2

    2x-1,8x + 5,4 = - 3,2

    0,2 х = - 3,2 - 5,4

    0,2 х = - 8,6

    х = - 8,6 : 0,2

    х = - 43

    Ответ. х = - 43.