Пример 13 * (469-398) - 42*21:63

+2
Ответы (1)
  1. 15 марта, 05:29
    0
    13 * (469-398) - 42*21:63=909

    1) 469-398=71

    2) 13*71=923

    3) 42*21=882

    4) 882:63=14

    5) 923-14=909