Реши

91008 * 800400+152352/69-5670066=

(990000-776412) : 612+26597*230100=

+3
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 22:31
    0
    91008 * 800400+152352/69-5670066=72837135342

    1) 91008 * 800400=72842803200

    2) 152352/69=2208

    3) 72842803200+2208=72842805408

    4) 72842805408-5670066=72837135342

    (990000-776412) : 612+26597*230100=6119970049

    1) 990000-776412=213588

    2) 213588:612=349

    3) 26597*230100=6119969700

    4) 349+6119969700=6119970049