14 45/50 + 12 7/10 =

+3
Ответы (1)
  1. 8 октября, 00:13
    0
    14 45 / 50 + 12 7 / 10 = 14 9 / 10 + 12 7 / 10 = 26 16/10 = 27 6/10 = 27 3/5