570-423+64782+82374-834 х5=

+1
Ответы (1)
  1. 10 марта, 20:44
    0
    834 х 5=4170

    570-423 = 147

    147 + 64782 = 64929

    64929 + 82374=147303

    147303-4170 = 143133