11,5*0,4*0,18*3,1:0,9*2,3*6,2

+4
Ответы (1)
  1. 3 июля, 02:44
    0
    1) 11,05*0,4=4,42

    2) 4,42*0,18=0,7956

    3) 0,7956*3,1=2,46636

    4) 2,46636:0,9=2,7404

    5) 2,7404*2,3=6,30292

    6) 6,30292*6,2=39,078104