0,25 * (20,74:6,8-7,6:19) * 15,36-4,36

+3
Ответы (1)
  1. 27 августа, 20:53
    0
    0,25 * (20,74:6,8-7,6:19) * 15,36-4,36=

    1) 20,74:6,8=3,05

    2) 7,6:19=0,4

    3) 3,05-0,4=2,65

    4) 0,25*2,65=0,6625

    5) 0,6625*15,36=10,176

    6) 10,176-4,36=5,816