1) (125*5600-875*204) : 500=

2) (250*840-145*1008) : 60=

+5
Ответы (1)
  1. 19 января, 15:38
    0
    1) 875*204=178550

    125*5600=7000000

    7000000-178550=521450

    521450:500=1042

    2) 250*840=210000

    145*1008=146160

    210000-146160=63840

    63840/60=1064