0:42+48:6 + (6*4+21) : 5

+3
Ответы (2)
  1. 6 сентября, 23:14
    0
    1). 6*4 = 24 2. 24+21 = 45 3. 0:42 (если так конечно ...) = 0 4. 48:6 = 8 5. 45:5=9 6. 0+8+9 = 17
  2. 6 сентября, 23:27
    0
    1) 6*4=24 2) 24+21=45 3) 0:42=0 3) 48/6=8 4) 24/5=4+ост4=8 5) 0+8=8 6) 8+8=16