45+95 100-55 345-76 54-23

+3
Ответы (2)
  1. 19 января, 11:43
    0
    140 45 284 31 88 99 22
  2. 19 января, 14:22
    0
    45+95=140 100-55=45 345-76=284 54-23 = 31