9 9/11 - (3 2/11-2 3/11) =

+3
Ответы (1)
  1. 22 июня, 05:37
    0
    1) 3 2/11 - 2 3/11 = 1 (2-3) / 11 = 11+2-3/10=10/11

    2) 9 9/11 - 10/11 = 9 (9-10) / 11 = 8 11+9-10/11 = 8 10/11