6 т8 ц-32 ц17 кг+9 т19 кг=

7 км-2 км30 м+14 км95 м=

+2
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 01:30
    0
    6 т 8 ц-32 ц 17 кг+9 т 19 кг=6800 кг-3217 кг+9019 кг=12602 кг. 7 км - 2 км 30 м+14 км 95 м=7000 м-2030 м+14095 м=19065 м.