A*73 = 64244 - 28 547, 32*b - 59 = 453, 398 + 4 907 : k = 405

+2
Ответы (1)
  1. 7 мая, 03:09
    0
    1) a = (64244 - 28547) / 73 = 489

    2) b = (453 + 59) / 32 = 16

    3) k = 4907 / (405 - 398) = 701