З 21 кг зализнои руди 7 кг жализа. Скильки кг зализа можна добити з 54 кг жализнои руди?

+3
Ответы (1)
  1. 13 мая, 14:54
    0
    1) 21/7=3 (кг)

    2) 54/3=18 кг