36*74=

540*28=

1298*52=

7230*1900=

7659/9=

4564/28=

86071/17=

947700/450=

+4
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 06:26
    0
    36*74=2664

    540*28=15120

    1298*52=67496

    7230*1900=13737000

    7659/9=851

    4564/28=163

    86071/17=5063

    947700/450=2106