4,2 X плюс 8,4 Ровно 14,7

+2
Ответы (1)
  1. 24 июля, 18:47
    0
    4,2 Х+8,4=14,7 переноси число без Х вправо, поменяв знак ...

    4.2 Х=14.7-8,4=6,3

    Х=6.3:4,2

    Х=1.5

    Удачи!