1 ч-15 мин=?

1 сут.-15 ч=?

1 т-8 ц=?

1 ц-8 кг=?

1 м в квадрате-10 дм в квадрате=?

1 дм в квадрате-10 в квадрате=?

+5
Ответы (1)
  1. 21 июля, 02:53
    0
    60-15=45 минут

    24-15=9 часов

    1000 кг-800 кг=200 кг=2 ц

    100-8=92 кг

    100-10=90 дм2

    100-10=90 см2