124,5x1,3 - (0,321+0,135) : 1,52

+2
Ответы (1)
  1. 9 июля, 20:25
    0
    124,5 х 1,3 - (0,321 + 0,135) : 1,52 = 124,5 х 1,3 - (0,456 : 1,52) = 161,85 - 0,3 = 161, 55

    Ответ: 161, 55