2) (1/3-5/16) : (1/6-1/8)

+2
Ответы (1)
  1. 9 июля, 19:27
    0
    1/3 - 5/16 = 1/48

    1/6 - 1/8 = 1/24

    1/48 / 1/24 = 1/2