12 2/5 + 16 1/3 + 1 3/5=

+1
Ответы (2)
  1. 14 июня, 10:13
    0
    12 2/5 + 16 1/3 + 1 3/5=30 1/3
  2. 14 июня, 11:17
    0
    12 6/15 + 16 5/15 + 1 9/15 = 30 5/15 = 30 1/3