52,2:30 + (3,07*0,2-2,04*0,05)

+2
Ответы (1)
  1. 4 июля, 17:04
    0
    52,2:30 + (3,07*0,2-2,04*0,05) = 2,252

    1) 3,07*0,2=0,614

    2) 2,04*0,05=0,102

    3) 0,614-0,102=0,512

    4) 52,2:30=1,74

    5) 1,74+0,512=2,252