8 3/7 + 2 1/14 + 5 1/14=

+5
Ответы (1)
  1. 27 мая, 05:53
    0
    8 3/7 + 2 1/14 + 5 1/14 = = 59/7 + 29/14 + 71/14 = 118/14 + 29/14 + 71/14 = 218/14 = 15 ц 4/7