81: (27:3) - 0• (7•7) + (36:4+5•8)

+1
Ответы (1)
  1. 11 апреля, 22:00
    0
    81: (27:3) - 0• (7•7) + (36:4+5•8) = 58

    1) 27:3=9

    2) 7*7=49

    3) 36:4+5*8=49

    4) 81:9=9

    5) 0*49=0

    6) 9-0+49=58

    Ответ: 58