27,3*5,1 * (-2,2) : (-0,0018)

+3
Ответы (2)
  1. 20 июля, 03:00
    0
    27,3 * 5,1 = 139,23

    126,23 * (-2,2) = - 306,306

    - 306,306 / (-0,0018) = 170170
  2. 20 июля, 04:28
    0
    27,3*5,1 * (-2,2) : (-0,0018) = 170170

    1) 27.3*5,1=139,23

    2) 139,23 * (-2,2) = - 306,306

    3) - 306,306: (-0,0018) = 170170