2+2+105-11+54-43+123-453+546-12+98=

+3
Ответы (2)
  1. 9 января, 14:28
    0
    2+2+105-11+54-43+123-453+546-12+98=411
  2. 9 января, 16:12
    0
    2+2+105-11+54-43+123-453+546-12+98=411

    2+2+105=109

    109-11+54-43=109

    109+123-453+546=325

    325-12+98=411