22/5 : (3/2 - 2/5) + (3/4+5/6) : 19/4=

+4
Ответы (1)
  1. 8 января, 00:46
    0
    22/5: (3/2-2/5) + (3/4+5/6) : 19/4 = 22/5:11/10+19/12:19/4=4+1/3=4 1/3