5 сут - 18 ч = ? 2 ч - 35 мин 5 см в кв - 40 мм в кв = ? 6 дм в кв - 38 см в кв = ? 6 ц - 50 кг 8 т - 21 кг = ?

+1
Ответы (1)
  1. 4 октября, 18:28
    0
    5 сут-18 ч=4 сут+24 ч-18 ч=4 сут6 ч

    2 ч-35 мин=1 ч60 мин-35 мин=1 ч25 мин

    5 см²-40 мм²=4 см²100 мм²-40 мм²=4 см²60 мм²

    6 дм²-38 см²=5 дм²100 см²-38 см²=5 дм²62 см²

    6 ц-50 кг=5 ц100 кг-50 кг=5 ц50 кг

    8 т-21 кг=7 т100 кг-21 кг=7 ц79 кг