Сколько минут в 1/4 часа, 2/3 часа, 7/20 часа.

+2
Ответы (2)
  1. 15 июня, 16:29
    0
    1/4=15 минут

    2/3=40 минут

    7/20=21 минута
  2. 15 июня, 16:50
    0
    1/4 часа-15 минут

    2/3 часа - 40 минут

    7/20 часа - 21 минута