1) 37 + (-50) + 22+13 + (-28) =

2) - 1,32+2,41+3,77 + (-4,68) + 0,59=

+2
Ответы (1)
  1. 3 апреля, 10:58
    0
    1) 37 + (-50) + 22+13 + (-28) = - 6 2) - 1,32+2,41+3,77 + (-4,68) + 0,59=6,77 + (-6) = 0,77