Знайди добутки чисел: 2i5,2i8,2i9. знайди частки чисел: 8i2,6i2,12i2.

+3
Ответы (1)
  1. 21 июля, 03:33
    0
    2*5=10

    2*8=16

    2*9=18

    8:2=4

    6:2=3

    12:2=6